DURF2030 Team

Katrien Voet
Gangmaker DURF2030
katrien.voet@kortrijk.be - 0473 86 28 75

Naima Delaere
Communicatie- en projectmedewerker
naima.delaere@kortrijk.be - 0474 96 04 35

Helena Calleeuw
Projectcoördinator #dienaamgaanzezelfwelbepalen
helena.calleeuw@vives.be - 0489 40 20 88

Steven Bommerez
Stagiair Projectmedewerker
Steven.Bommerez@kortrijk.be

Sam Louage
Stagiair Projectmedewerker
Sam.Louage@kortrijk.be

Hannes Coutigny
Stagiair Projectmedewerker
Hannes.Coutigny@kortrijk.be

Heb je een vraag? Aarzel niet en stuur ons een mail!

Ben je op zoek naar meer informatie over DURF 2030 of heb je een specifieke vraag? Neem dan gerust contact met ons op.

Of spring binnen!

BK6 - Broelkaai 6
8500 Kortrijk

Zodra het weer kan, mag je ook gewoon binnenspringen voor een koffie of een lekkere lunch in Café BK6
Di-Zon van 11:00-23:00